Nutki

Grupa NUTKI- to 21 wesołych 5 i 6- latków, które chętnie uczestniczą w życiu przedszkola: rysują, śpiewają, bawią się ale również z ochotą pracują z książką. Wspierają je w tym Panie: Agata Talar, Marta Kowalska oraz Pani Małgorzata Kędzior oraz Dorota Bartlewicz.

Aktualności w grupie Nutek

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

0.2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. ,, Nutki” wiedzą, że każdy z nas jest wyjątkowy, a różnorodność to coś dobrego. Akceptacja i zrozumienie budują lepszy świat dla wszystkich.

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

W miniony piątek dzieci z naszej grupy odwiedziły Bibliotekę, a  Panie w ciekawy sposób,, przeniosły” je do Hiszpanii. ,, Nutki” zapoznały się z tradycjami, zwyczajami, zabawami oraz potrawami tego kraju. Dzieci były zachwycone.

Projekty w których bierzemy udział

Ogólnopolski projekt,, W zdrowym ciele zdrowy duch, wie to każdy mały zuch” jest to promowanie aktywności ruchowej poprzez zabawy i ćwiczenia ogólnorozwojowe, kształtowanie postaw prozdrowotnych z wykorzystaniem niekonwencjonalnych przyborów, profilaktyka wad postawy w toku zabaw [...]

nutki

Grupa , Nutki”  to wspaniałe dzieci: wesołe, radosne, ciekawe świata!  Pieczę nad nimi trzyma Agata Talar oraz Marta Kowalska. Duży udział mają też Pani Beata Kędzior i Pani Dorota Bartlewicz. Z  wielką ochotą wkraczamy w nowy rok szkolny!!!

Galeria Nutek